Прогрес виконання заходів станом на 05.03.2024
заходи, виконання яких станом на 31.12.2023
1
1
Виконується
Виконано заходів (повністю та частково) - 0 ( 0%)

Оцінка досягнення ОСР (%)

0 0% 100%

Індикатори — 2

Оцінка досягнення ОСР — вага показника (індикатора) —
1
0 10%

проведено інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності та внесено отримані за підсумками інвентаризації відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру:
а) 10 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності проінвентаризовано та внесено відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру (10 відсотків);
б) 6 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності проінвентаризовано та внесено відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру (6 відсотків);
в) 3 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності проінвентаризовано та внесено відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру (3 відсотки)

2
0 90%

проведено інвентаризацію земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної форми власності та внесено отримані за підсумками інвентаризації відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру:
а) 2,5 млн. га земель несільськогосподарського призначення державної власності проінвентаризовано та внесено відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру (90 відсотків)
б) 1,5 млн. га земель несільськогосподарського призначення державної власності проінвентаризовано та внесено відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру (60 відсотків);
в) 0,5 млн. га земель несільськогосподарського призначення державної власності проінвентаризовано та внесено відомості про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру(30 відсотків)

* - певні заходи є спільними для декількох ОСР, але мають окремий номер (id)