Відгук громадськості

Захід

2.5.4.3.2. Підготовка технічного завдання для системи електронної взаємодії суб’єктів землеустрою під час розроблення, погодження, затвердження документації із землеустрою, державної реєстрації земельних ділянок та інших об’єктів Державного земельного кадастру

Статус заходу:

Не виконано

Захід спрямований на досягнення ОСР:

2.5.4.3. Введено в експлуатацію програмне забезпечення для формування земельних ділянок, запроваджено розроблення документації із землеустрою та технічної документації з оцінки земель виключно в електронній формі (без розроблення паперової документації)

Вирішення Проблеми:

2.5.4. Процедура формування земельних ділянок є ускладненою і такою, що супроводжується надмірною дискрецією

Строки виконання:

01.01.2024 - 29.02.2024

Відповідальні виконавці (органи влади):

Головний виконавець: Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Джерела фінансування:

державний бюджет

Обсяги фінансування (тис. грн.):

у межах встановлених бюджетних призначень на відповідний рік

Показник виконання:

Мінагрополітики подано на погодження технічне завдання

Стан виконання

Хід/ Результат виконання:

За інформацією Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру: " Держгеокадастром розглянуто проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Державної антикорупційної програми на 2023 – 2025 роки» та листом від 22.12.2023 № 7-28-0.12-15541/2-23 надано зауваження до нього, зокрема і до строків виконання заходу".

З огляду на те, що не надано інформацію щодо підготовки технічного завдання для системи електронної взаємодії суб’єктів землеустрою під час розроблення, погодження, затвердження документації із землеустрою, державної реєстрації земельних ділянок та інших об’єктів Державного земельного кадастру, відповідний захід є невиконаним.

Водночас, НАЗК розроблено проект постанови КМУ щодо внесення змін до Державної антикорупційної програми на 2023 - 2025 роки, який, наразі перебуває на стадії погодження та передбачатиме зміни в частині строків виконання цього заходу.

Результати моніторингу (щоквартально):

09.05.2024:
Захід не виконано
31.01.2024:
Виконання заходу не розпочато

Ключові джерела оцінки: