Відгук громадськості

Захід

2.6.4.1.1. Розроблення та подання Кабінетові Міністрів України проекту постанови Кабінету Міністрів України про порядок управління цифровою автоматизованою системою квартирного обліку військовослужбовців, який передбачає:
1) визначення відповідального органу за адміністрування автоматизованої системи обліку руху черги;
2) запровадження автоматизованого руху черги та публічного доступу до неї; запровадження автоматичного розрахунку площі житла;
3) створення реєстру військовослужбовців, які отримали житло

Статус заходу:

Не виконано

Захід спрямований на досягнення ОСР:

2.6.4.1. Проведено аудит існуючої житлової черги військовослужбовців; функціонує повністю автоматизована система управління чергами на житло, завдяки якій забезпечення ним військовослужбовців відбувається прозоро та відповідно до черговості

Вирішення Проблеми:

2.6.4. Неефективне використання бюджетних коштів та зловживання під час забезпечення житлом військовослужбовців

Строки виконання:

01.06.2023 - 31.12.2023

Відповідальні виконавці (органи влади):

Головний виконавець: Міністерство оборони України

Джерела фінансування:

державний бюджет

Обсяги фінансування (тис. грн.):

у межах встановлених бюджетних призначень на відповідний рік

Показник виконання:

постанову Кабінету Міністрів України прийнято

Стан виконання

Хід/ Результат виконання:

За інформацією Міноборони: "Розробка відповідальних нормативних документів Кабінету Міністрів України доцільна при реалізації загальнодержавних програм, дія яких поширюється на всі центральні органи законодавчої влади. Крім цього, при здійсненні правового регулювання та цифрової системи квартирного обліку, потрібно дотримуватись логічної послідовності, а саме: безпосереднє розроблення програмного продукту, а після цього здійснювати розробку документа, який регулюватиме його діяльність, а не навпаки, як це передбачено ДАП".

Оскільки Міноборони не здійснювалось розроблення та подання Кабінетові Міністрів України проекту постанови про порядок управління цифровою автоматизованою системою квартирного обліку військовослужбовців, відповідний захід є невиконаним.

Водночас, НАЗК розроблено проект постанови КМУ щодо внесення змін до Державної антикорупційної програми на 2023 - 2025 роки, який наразі перебуває на стадії погодження та передбачатиме зміни в частині змісту виконання цього заходу.

Результати моніторингу (щоквартально):

03.05.2024:
Захід не виконано
12.02.2024:
Захід не виконано
15.08.2023:
Виконання заходу не розпочато

Ключові джерела оцінки:

Додаткові джерела інформації: