Захід
1.2.1.3.1. Розроблення та розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів, які висвітлюють наслідки корупції та важливість дотримання доброчесних стратегій поведінки (із можливим залученням до реалізації заходу громадських об’єднань та проектів міжнародної технічної допомоги)
Статус заходу:
Захід спрямований на досягнення ОСР:
1.2.1.3. Загальний рівень толерування корупції в Україні знизився завдяки донесенню до суспільства інформації про негативні наслідки вчинення корупційних і пов’язаних з корупцією правопорушень (для суспільства та держави, а також для осіб, які вчинили такі правопорушення), а також про важливість забезпечення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування
Вирішення Проблеми:
1.2.1. Корупційні практики на побутовому рівні є усталеною нормою поведінки і не сприймаються як порушення моральних чи правових норм. З боку населення відсутній стійкий запит (вимога) до публічних осіб щодо дотримання ними визначених правил етичної поведінки та доброчесності
Строки виконання:
Відповідальні виконавці (органи влади):
Джерела фінансування:
державний бюджет та/або кошти міжнародної технічної допомоги
Обсяги фінансування (тис. грн.):
у межах встановлених бюджетних призначень на відповідний рік (КПКВК 6331010)
Показник виконання:
матеріали розроблено, опубліковано та розповсюджено
Стан виконання
Хід/ Результат виконання:
В рамках виконання заходу у 3 кварталі 2024 року:
1. Проведено ряд просвітницьких зустрічей керівництва НАЗК з молоддю в Хабі НАЗК та в регіонах.
2. Проведено просвітницькі заходи з молодіжними працівниками.
3. Проведено 3 спеціалізовані заходи для молоді з Антикоршколи НАБУ, курсу "Державотворець", студентської спілки правників.
4. Розроблений спільно з ГО "Антикорупційний штаб" та ПРООН порсібник для молодіжних працівників "Антикорупція та доброчесність."