5.1. Національна поліція України
5.1.1. Відомості про співпрацю з відповідними органами інших держав, міжнародними організаціями і зарубіжними недержавними організаціями та укладені з ними угоди про співробітництво

10 – 11 травня 2023 року Департаментом міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України здійснено координацію службового відрядження керівництва Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України до м. Осло (Норвегія) з метою участі у конференції НАТО з розбудови доброчесності та семінарі на тему: «Показники прогресу в проектах доброчесності – як ми можемо виміряти результати та ефективність».

09 – 17 грудня 2023 року здійснено координацію службового відрядження керівництва Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України у складі міжвідомчої делегації до м. Атланта (США) з метою участі у 10-й Конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції.
На виконання доручення керівництва Національної поліції України 17 липня 2023 року представники Управління запобігання корупції Національної поліції України прийняли участь у нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України О. Стефанішиної з питань обговорення шляхів реалізації Висновку Європейської Комісії щодо заявки України на членство в ЄС в частині подальшого посилання боротьби з корупцією, зокрема на високому рівні, через забезпечення практичного та ефективного розслідування та формування гідної довіри системи обліку переслідувань та засуджень.

21 вересня 2023 року в рамках щорічного Рішельє-Форуму публічної служби працівники Управління запобігання корупції Національної поліції України прийняли участь у проведенні Форуму з доброчесності для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, метою якого стала популяризація принципів доброчесності серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а також формування доброчесного іміджу публічної служби України.

04 – 08 вересня 2023 року працівники Управління запобігання корупції Національної поліції України в режимі онлайн прийняли участь у:
12-й міжурядовій зустрічі експертів відкритого складу з міжнародного співробітництва Конвенції ООН проти корупції;
14-й поновленій сесії Групи огляду імплементації Конвенції ООН проти корупції;
17-й зустрічі Міжурядової робочої групи відкритого складу з повернення активів у м. Відні, Австрія.

05 вересня 2023 року працівники Управління запобігання корупції Національної поліції України прийняли участь у авторському курсі «Етичне лідерство» директора ФБР Джеймса Комі.

10 жовтня 2023 року представники Управління запобігання корупції Національної поліції України взяли участь у проведенні зустрічі з представниками сектору безпеки та оборони України та  керівника Програми НАТО з виховання доброчесності в України на тему напрацювання механізму з внесенням дисципліни виховання доброчесності до національної освітньої системи навчальних закладів сфери безпеки і оборони.

05 грудня 2023 року представники Національної поліції України прийняли участь у Національному антикорупційному форумі, присвяченому Міжнародному дню боротьби з корупцією.

07 грудня 2023 грудня представники Управління запобігання корупції Національної поліції України взяли участь у панельній дискусії «Запуск Єдиного порталу повідомлень викривачів: передовий цифровий інструмент для сприяння змінам в сфері впровадження інституту викривачів в Україні».

5.1.2. Відомості про співпрацю з недержавними організаціями
5.2. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ)
5.3. Офіс Генерального прокурора
5.4. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)
5.5. Державне бюро розслідувань (ДБР)
5.6. Бюро економічної безпеки України (БЕБ)
5.7. Служба безпеки України (СБУ)
5.8. Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)
5.9. Вищий антикорупційний суд (ВАКС)